+420 518 359 230
podatelna@rohatec.cz
Facebook
Připravuje se 36. ročník Národopisného festivalu kyjovského Dolňácka, který proběhne v Miloticích od 6. do 9. 8. Festival přinese bohatý program plný hudby, tance a setkávání lidí z celého regionu. Je to skvělá příležitost zažít místní kulturu a tradice. Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji.
Zahradnická prodejní výstava Floria, která se koná od 7. do 9. srpna na výstavišti v Kroměříži. Tato akce je ideální pro všechny, kteří se zajímají o zahradnictví a chtějí získat inspiraci pro své zahrady.
Přijďte si užít Letní noc, která se koná 21. 8. od 19:00 hodin v přírodním areálu Dubňany. Na této akci se můžete těšit na vystoupení POKÁČe a 4BAB & band. Předprodej vstupenek za 390 Kč. Cena vstupného na místě je 490 Kč. Děti do 10 let mají vstup zdarma, pokud jsou v doprovodu rodičů.
Vlastivědné muzeum Kyjov zve všechny zájemce na komentované prohlídky k výstavě Kyjov v devíti stoletích. Prohlídky se uskuteční v sobotu 18. 7. od 10:00 do 16:00, v pondělí 3. 8. od 8:00 do 16:00 a ve čtvrtek 20. 8. od 8:00 do 16:00. Historie a zajímavosti budou přiblíženy zkušenými průvodci.
Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory
Mohlo by Vás zajímat
Mapový portál obce Rohatec
Krizport
IDS JMK
Stromy pod kontrolou
Digitální povodňový plán obce Rohatec